Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Privatumo politika Suprantu

Edu2 žaidimų baldas - konstruktorius Tetrikubas

Prekės kodas: edu2-15
499,00 €

Aprašymas

Net turėdami savo kambarį, pilną įdomiausių žaislų, vaikai dažniausiai mėgsta būti ten, kur yra mama, tėtis ir kiti suaugusieji. Ir kaip taisyklė, suaugusiems tenka sėdėti ant kietų sofų konstrukcijų arba ant grindų, nes vaikai panaudoja visas lengvai nuimamas baldų detales. Mes turime Jums smagią išeitį!

Tai minkštas, lengvas ir linksmas žaidimų baldas-konstruktorius, lavinantis vaiko kūrybišką, loginį ir erdvinį mąstymą. Neribotos žaidimo galimybės su Tetrikubu padeda  vaikams patirti naujų nuotykių, susikurti savo unikalią erdvę ir išreikšti save.  Tetrikubas buvo sukurtas, prisimenant mūsų mėgstamus žaidimus “tetri” ir “kubiką-rubiką”.

Kuo ypatingas Tetrikubas?

Tetrikubas susideda iš 7 skirtingų detalių – dėliojant  jas į kubą, lavėja vaiko erdvinis ir loginis mąstymas.

Vaikams smagu žaisti kartu su draugais ar tėvais, patirti naujų nuotykių, džiaugtis savo atradimais ir pasiekimais. Tetrikubas patinka ir mažiems, ir dideliems vaikams.

Iš kubo detalių vaikai gali susikurti žaidimų aikštelę, labirintą, tvirtovę, gulbę, robotą, baldelius gimtadienio šventei ir kiekvieną kartą nustebinti mus neribotos vaizduotės galimybėmis. Gebėjimas įžvelgti paukštį paprastoje detalėje ir sukurti apie tai visą istoriją yra nuostabus vaikystės sugebėjimas!

Ką su juo galima daryti?

Prisiminkite savo vaikystės žaidimus Tetri ir kubiką-rubiką, padėkite vaikui sudėti detales į taisyklingą kubą. Atraskite kelis dėjimo būdus.

Paklauskite vaiko, ką jis mato kiekvienoje detalėje. Ką vaikas mato, kai sudeda kelias detales kartu?

Vaiko kambaryje paverskite Tetrikubo detales staliukais, foteliais ir sofute. Šie baldeliai labai pravers, kai į svečius ateis draugai. Pastatykite tvirtovę, lėlių namą ar žaidimų aikštelę. Sukurkite labirintą ir kartu su vaiku ieškokite išėjimo.

Savybės

Pagamintas iš baldinio porolono bei apsiūtas geros kokybės impregnuotu arba baldiniu audiniu.

Visų detalių užvalkalai yra su užtrauktukais ir lengvai nuimami bei uždedami po skalbimo.

Lengvai išvalomas ir atsparus.

Sudėto Tetrikubo dydis yra 60 x 60 x 60 cm.

Dėl savo lengvumo tinkamas tiek mažiems, tiek didesniems vaikams.

Pastaba. Gaminamas tik po užsakymo, bazinės spalvos gali skirtis nuo pavaizduotų paveikslėliuose (nes keičiasi pagal sezonus), tad prieš užsakant pasiteiraukite, dėl pristatymo termino teirautis info@metahome.lt.

Jeigu norite užsakyti Jūsų pasirinktas spalvas, kaina 529 Eur.