Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Privatumo politika Suprantu

PHAIDON knyga | Cooking for your kids

Prekės kodas: cookingforyourkids
-25 %
26,25 € sena kaina 35,00 €

Aprašymas

Tegul profesionalai padės jums planuoti ir paruošti patiekalus jūsų šeimai – 100 naminio gaminimo receptų, kuriuos naudoja šefai, norėdami pamaitinti savo mylimus žmones!

Ieškote patiekalų, kurie patiktų visiems prie stalo? Ši knyga – pirmoji tokio pobūdžio – yra tobulas sprendimas, joje yra 100 receptų – pusryčiai, pietūs, užkandžiai, vakarienė, skanėstai – iš visame pasaulyje žinomų šefų, gaminančių maistą savo vaikams namuose, repertuaro. Žavingos pirmojo asmens istorijos leidžia žvilgtelėti į jų asmeninį gyvenimą, nes jie stengiasi auginti nuotaikingus (ir sveikus) valgytojus.

„Tikro gyvenimo“ fotografijos iš pačių šefų virtuvių, kurių didžiąją dalį padarė patys šefai, ir žavios specialiai užsakytos Stein iliustracijos, šefai paaiškina, kodėl kiekvienas patiekalas yra labai mylimas, pabrėžia, kaip ingredientai gali išplėsti skonį , atskleidžia viešai neprieinamos informacijos ir pasidalina savo darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros iššūkiais. Žvilgtelėkite už užuolaidos, ką įdomiausi pasaulio šefai iš tikrųjų gamina namuose – puikiai tinka visų įgūdžių ir patirties namų virėjams.

Indėlis: Palisa Anderson, Karena Armstrong, Elena Arzak, Reem Assil, Alex Atala, Danny Bowien, Sean Brock, Manoella Buffara, Andreas Caminada, James Knappett ir Sandia Chang, Jeremy Charles, Filip Claeys ir Sandra Claeys, Johnny Clark ir Beverly Kim , Margarita Forés, Suzanne Goin ir David Lentz, Will Goldfarb, Adeline Grattard, Jocelyn Guest ir Erika Nakamura, Rodolfo Guzmán, Fergus Henderson ir Margot Henderson, Dylan Jones ir Duangporn Songvisava, Edouardo Jordan, Najat Kaanache, Asma Lantos, Summer, Angelos Kaanache Le, Pía León ir Virgilio Martínez, Margarita Manzke ir Walteris Manzke, Gísli Matt, JP McMahon, Marie-Aude Mery ir Daniel Rose, Bonnie Morales, Nompumelelo Mqwebu, Vladimir Mukhin, Yoshihiro Narisawa, Anne-Sophie Pic, Elisabeth Reitba, Hein Prueit , Elena Reygadas, Jonathan Rhodes, Reuben Riffel, Nick Roberts ir Brooke Williamson, Ana Roš, Ilona Scholl ir Max Strohe, Didem Senol, Ben Shewry, Pierre Thiam, Kwang Uh & Mina Park, Mickael Viljanen, Lee Anne Wong, Claudette Ze Peda-Wilkinsas, Jockas Zonfrillo.

 

Specifikacijos:

  • Autorius: Stein, Joshua David
  • Kalba: anglų
  • Formatas: kietas viršelis
  • Dydis: 220 × 160 mm
  • Puslapiai: 240 psl
  • Iliustracijos: 200 iliust.
  • ISBN: 9781838662523