Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Privatumo politika Suprantu

Edu2 sensorinė žaidimų širmelė

Prekės kodas: edu2-12
545,00 €

Aprašymas

Tai unikali dizainerių sukurta sensorinė žaidimų širmelė, skirta erdvės atskyrimui, vaidmenų žaidimams ir smulkiosios motorikos lavinimui. 

Prakišdami pro skylutes įvairiaspalves medžiagas, veltinius kištukus, popierių ar virveles, vaikai mokysis rišti mazgelius, skaičiuoti, pažinti raides, gamtos reiškinius, o tuo pačiu stiprės vaikų smulkioji motorika.

Sienelėse esančios skylutės vilioja vaikus eksperimentuoti ir išreikšti save. Vaikai galės kurti dekoracijas savo žaidimams arba vaidinimams – veltinės virvelės puikiai tinka pavaizduoti žolytę, išdygusias morkytes, vandenį ar dangų.

Būdami mažoje erdvėje, vaikai mokosi pasidalinti vaidmenimis ir rasti žaidimą, tinkamą visiems. Keičiantis žaidimui ar vaidinimui, vaikai patys arba su Jūsų pagalba galės kiekvieną kartą naujai papuošti sieneles.

Ką su ja galima veikti?

Sensorinė lavinamoji žaidimų širmelė suteikia daug galimybių žaisti, puošti aplinką ir tuo pačiu įgyti naujų įgūdžių. Sustatykite sienutes ratu – taip sukursite namelį. Raskite lengvos medžiagos skiautelių ir pakabinkite  užuolaidėles. Visais laikais mėgstamiausias vaikų žaidimas buvo ir bus “namai”!

Sustatę sieneles kampu, galėsite atitverti patalpos erdvę ramesniam žaidimui. Naujoje erdvėje  galite kartu su vaikais skaityti pasakas, mokytis ir pažinti naujus dalykus arba leisti vaikui trumpam pabūti ramybėje.

Naujai papuoškite namų arba grupės erdvę, dekoruodami sieneles natūraliomis gamtos medžiagomis bei spalvotais veltiniais kamuoliukais, virvelėmis, spalvoto popieriaus lankstiniais.

Kurkite teatrą, miestą, namus ir žaiskite vaidmenų žaidimus. Stebėkite ir stebėkitės laisvai plaukiančia vaiko fantazija!

Pagaminta iš ilgaamžės baltai laminuotos faneros. Lengvai susideda ir  transformuojasi. Vienos sienutės dydis 120 x 73 cm (jų yra 5).

Pastaba. Į komplektą neįeina veltinio kamuoliukai.

Gaminamas tik po užsakymo, tad pristatymo terminas paprastai būna iki 30 d.