Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Privatumo politika Suprantu

Edu2 lavinamojo šviesos žaidimų staliuko antstalis

Prekės kodas: edu2-023
70,00 €

Aprašymas

Smėlio ir vandens antstalis yra vertingas priedas prie edu2 šviesos staliuko. Patogiau supilti ir išimti smėlį, vandenį, dažus bei susitvarkyti po žaidimo.Smėlio ir vandens antstalis labai pravers, žaidžiant su vaikais su edu2 šviesos staliuku. Jo pagalba galėsite patogiau supilti ir išimti smėlį, smulkius daiktus, dažus ar vandenį.

Smėlio ir vandens antstalis – žaidimams namuose ir lauke

Į smėlio ir vandens antstalį pripilkite šiek tiek vandens (jei esate lauke – pripilti daugiau) ir kurkite ežerą, jūrą ar povandenį pasaulį, pridėdami smulkių akmenukų, natūralaus arba spalvoto smėliuko, kriauklyčių ar šakelių. Iš popieriaus išlankstykite ir plukdykite laivelius.

Vaikams patinka stebėti kaip keičiasi spalvos ir maišosi medžiagos. Įpylę į antstalį šiek tiek vandens, leiskite vaikams lašinti dažų lašelius ir stebėti, kaip dažai skleidžiasi, kurdami neįtikėtinas figūras ir vėliau nudažo visą vandenį.

Pagamintas iš organinio stiklo, dydis 460 x 660 x 50 mm.

Pastaba. Antstalis yra gaminamas tik po užsakymo, tad dėl termino teirautis info@metahome.lt.