Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Privatumo politika Suprantu

Edu2 dėlionė | Artist inside

Prekės kodas: edu2artistinside
39,00 €

Aprašymas

Kiekvienas gali kurti! Pasinerkite į kūrybos pasaulį su šiuo peršviečiamų spalvingų figūrėlių rinkiniu Artist Inside, vaizduojančiu tris žymius Pablo Picasso portretus.

Pamatyti pasaulį menininko akimis

Artist Inside dėlionių rinkinyje rasite 33 abstrakčias figūrėlės bei 2 pagalbines korteles. Kortelių pagalba galėsite sudėlioti figūrėles į tris portretus: Moteris su gėle, Moteris su skrybėle ir Maja su jūreivio kostiumu. Pamatykite pasaulį Pablo Picasso akimis!

Pažadinti vaizduotę

Tačiau tai dar ne viskas. Su Artist Inside dėlionėmis galėsite sukurti daugybę kitų portretų ar fantastinių būtybių. Karalius, lapė ar vyras su miego kauke… Kadangi figūrėlės yra skaidrios,  tai padėję jas ant edu2 šviesos stalo ar kito šviečiančio paviršiaus, galėsite kurti švytinčius meno kūrinius.

Belieka pažadinti vaizduotę ir nerti į kūrybos bangas!

Kas mus įkvėpė sukurti Artist Inside dėliones?

Portretai gali būti visokie. Kai matome žmogų pirmą kartą, dažniausiai pastebime veido, lūpų ar nosies formą, odos ar akių spalvą. Kai žiūrime į artimą žmogų, įžvelgiame charakterį, jausmus, būsenas, net mintimis jaučiame atstumą, kuris šią akimirką jus skiria.

Ar žinote, ką mato vaikai, žiūrėdami į jūsų veidą? Ir kodėl Pablo Picasso portretai tokie neįprasti?

Menas turi įstabią galią jungti žmones, kurie mato pasaulį skirtingai. Jame nėra vieno teisingo atsakymo, nėra vienos visiems gražiausios spalvos. Būtent apie tai galvojome, kurdami Artist Inside dėliones.

“Man prireikė ketverių metų, kad tapyčiau kaip Rafaelis, ir viso gyvenimo, kad tapyčiau kaip vaikas” Pablo Picasso.

Dizainą sukūrė jauna, talentinga dizainerė Lada Moskalenko. Fotografijas darė mūsų mėgstamiausias fotografas Karolis Milaševičius.