Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Privatumo politika Suprantu

Edu2 smėlio ir vandens antstalis žaidimų staliukui

Prekės kodas: edu2-03
70,00 €

Aprašymas

Smėlio ir vandens antstalis labai pravers, žaidžiant su vaikais su su edu2 šviesos staliuku. Jo pagalba galėsite patogiau supilti ir išimti smėlį, smulkius daiktus, dažus ar vandenį.

Į smėlio ir vandens antstalį pripilkite šiek tiek vandens (jei būsite lauke, galite pripilti daugiau) ir kurkite ežerą, jūrą ar povandenį pasaulį, pridėdami smulkių akmenukų, natūralaus arba spalvoto smėliuko, kriauklyčių ar šakelių. Iš popieriaus išlankstykite ir plukdykite laivelius.

Vaikams patinka stebėti kaip keičiasi spalvos ir maišosi medžiagos. Įpylę į antstalį šiek tiek vandens, leiskite vaikams lašinti dažų lašelius ir stebėti, kaip dažai skleidžiasi, kurdami neįtikėtinas figūras ir vėliau nudažo visą vandenį.

Pagamintas iš organinio stiklo, dydis 46 x 66 x 5 cm.

Kartu su edu2 šviesos staliuku Jums siūlome įsigyti smėlio ir vandens žaidimams tinkamą antstalį. Jo pagalba galėsite patogiau supilti ir išimti smėlį, smulkius daiktus, dažus ar vandenį.

Pastaba. Antstalis yra gaminamas tik po užsakymo, dėl pristatymo termino teirautis info@metahome.lt.