Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Privatumo politika Suprantu

Edu2 pintų virvelių rinkinys Spalvotos gyvatėlės

Prekės kodas: edu2-18
39,00 €

Aprašymas

Sensoriniai žaidimai yra ne tik smagūs, bet ir svarbūs vaiko protinių gebėjimų vystymuisi. Ar žinote, kad per pirmuosius vaiko gyvenimo metus išsivysto trilijonai smegenų ląstelių jungčių? Kiekvienas žaidimas su pirštukais formuoja naujas arba stiprina jau susikūrusias jungtis. Kuo daugiau sensorinių žaidimų, tuo lengviau ateityje bus mokytis laikyti įrankius, pieštukus, užsisegti drabužius bei rašyti. 

Skirtingų spalvų pintos virvelės SPALVOTOS GYVATĖLĖS bus naudingos žaidžiant su edu2 sensorine širmele. Kišdami virveles pro širmelės skylutes, vaikai lavins akių-rankų koordinaciją. Vaikai aplinkinį pasaulį pažįsta per savo pojūčius, tad liesdami pintas virveles lavins savo sensorinius pojūčius. Net jei ir dar neturite edu2 sensorinės žaidimų širmelės, virveles galite naudoti ir kitiems žaidimams kaip raidžių, formų dėliojimui.

Rinkinyje rasite 10 pintų spalvotų virvelių, kurias galėsite kišti pro 685 sensorinės širmelės skylutes! Pusmetrio ilgio virvelės yra tamprios, rankų darbo, tad jų ilgiai gali šiek tiek skirtis.