Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Privatumo politika Suprantu

MOONIE migdukas - lempa | Bear Cappuchino

Prekės kodas: Mooniebearcappuchino
55,00 €

Aprašymas

MOONIE – tai profesionalus kūdikio migdukas su naktine lempute.

- Skleidžia 5 raminančius garsus;

- Pagamintas iš ekologiškos sertifikuotos medvilnės;

- Su naktine lempute;

- Turi išmanųjį verkimo detektorių;

- Įkraunamas USB

MOONIE skleidžia natūralius garsus: įsčių, vėjo, miško upelio, lietaus, jūros bangavimo ir lopšinės. Visi šio migduko garso modulyje naudojami garsai yra 100 proc. natūralūs, o ne sugeneruoti kompiuteriu. Širdies plakimas yra tikras ir visai toks, kokį mažylis girdi būdamas mamos pilvelyje. Jūros įrašas darytas virš Baltijos jūros, o miško upelio – Tatrų kalnuose.

Išmanus verkimo jutiklis atpažįsta kūdikio verksmą ir automatiškai įjungia MOONIE.

MOONIE savo pilvelyje turi naktinę lemputę, kuri šviečia ir suteikia galimybę tėvams žvilgtelėti į mažylį nejungiant papildomo šviesos šaltinio. Naktinė lampa puikiai tinka ir vyresniems vaikams, kurie bijo tamsos ar dažnai sapnuoja košmarus. Tokiu atveju galima įjungti tik lemputę ir ją palikti šviesti visai nakčiai. Naktinė MOONIE lemputė šviečia natūralia šilto atspalvio šviesa, tačiau taip pat galima rinktis ir kitus 7 šviesos atspalvius. LED lempa neįkaista ir yra visiškai saugi.

MONIE yra su jau įkrautu moduliu, todėl jį galima naudoti vos išėmus iš dėžutės. Moduliui visiškai įkrauti reikia maždaug 3 valandų. Visiškai įkrauta baterija ištisai gali veikti iki 8 valandų, įjungus šviesą ir garsą.

MOONIE meškiukas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės, sertifikuotų ir saugių medžiagų vaikams. Žaislas buvo išbandytas Šveicarijos SGS laboratorijoje ir atitinka Direktyvą 2009/48 / EB dėl žaislų saugos. Jį galima naudoti nuo pirmos vaiko gyvenimo dienos.

Visos medžiagos, iš kurių pagamintas MOONIE meškiukas, yra sertifikuotos OEKO-TEX, be to, jos yra labai subtilios ir malonios liesti.

MOONIE meškiuko matmenys: 28 x 16 x 10,5 cm

Pakuotės matmenys: 30 x 20 x 11 cm

Svoris pakuotėje: 0,5 kg