Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Privatumo politika Suprantu

BIBS čiulptukas, 0-6 mėn., hunter green

Prekės kodas: bibhuntergreen06
4,50 €

Aprašymas

Natūralus čiulptukas.

Sudėtis: lateksas/natūrali guma, be BPA, PVC ir ftalatų.

PASTABOS. Atidžiai apžiūrėkite čiulptuką ir patampykite į visas puses. Jei pastebėjote kokius nors pažeidimus ar nusidėvėjimus, iš karto išmeskite. Nepalikite tiesioginėje saulės šviesoje, šalia karščio šaltinių ar dezinfekciniame skystyje (ilgiau nei rekomenduojama). Prieš pirmąjį naudojimą, pavirinkite apie 5 minutes karštame vandenyje, leiskite atvėsti, išspauskite visą likusį vandenį iš čiulptuko (nes jeigu čiulptuke liks vandens, vaikučiui jį čiulpiant, gali girdėtis cypsintis garsas). Išplaukite prieš kiekvieną naudojimą. Neplaukite indaplovėje ir nedezinfekuokite mikrobangų krosnelėje. Niekada nemirkykite čiulptuko vaistuose ar saldžiose medžiagose, nes tai gali sukelti dantų ėduonį. Keiskite čiulptuką ne rečiau kaip kartą per 1-2 mėnesius (naudojant intensyviai ne rečiau kaip kartą per mėnesį). Galima šaltai sterilizuoti skystyje bei garuose. Nenaudojamą čiulptuką laikykite švariame, sausame, uždarame dėkle.

Kadangi tai yra natūralios gumos čiulptukas, tai naudojamas jis gali išsipūsti ir patamsėti, tad nepamirškite jo pakeisti pagal gamintojo rekomendacijas (jeigu tai yra pirmasis kūdikėlio čiulptukas po 3-4 sav., vėliau pagal naudojimo intensyvumą kas 4-6 sav.).

Dėl higienos reikalavimų, čiulptukai nėra grąžinami ar keičiami.

Pakuotė: rudas popierinis maišelis.

Pastaba. Gyvai spalvos gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje.